Top

 

 

Od roku 2002 przynosimy Klientom porady i usługi w szeroko pojętej dziedzinie bezpieczeństwa sieci komputerowych. Proponowaną dla Państwa ofertę ukształtowała wieloletnia współpraca z rzetelnymi i godnymi polecenia partnerami i producentami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i uzyskania wymiernych korzyści – od fazy zakupu po projekty pilotażowe, wdrożenia i szkolenia z zakresu programów i sprzętu po wsparcie naszych Klientów w walce ze współczesnymi zagrożeniami.

Równoległym wątkiem naszej działalności są usługi w zakresie planistycznego wspomagania zarządzania projektami. Wieloletnie, potwierdzone praktyką doświadczenie w dziedzinie obsługi projektów z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych firm: Primavera, Microsoft oraz innych. Od roku 2003 bierzemy nieprzerwanie udział przy realizacji dużych inwestycji (m.in. budowa instalacji Poliolefin (PP/HDPE)  w Płocku, budowa wytwórni kwasu PTA Włocławek, budowa Elektrociepowni Bielsko-Biała, budowa wytwórni kauczuku SSBR Synthos, Nowa Elektrownia 910MW w Jaworznie). W chwili obecnej świadczymy usługi przy kolejnych projektach w Polsce.