FortiMail Cloud Gateway (25-100 skrzynek pocztowych) — 5 lat

Marka: Fortinet
Partner Advanced
 • Kod producenta:
  • FC1-10-FECLD-414-02-60
 • Kod Arkanet:
  • P106
 • Typ produktu: Cyfrowy
 • Branża: ogólna
 • Rodzaj licencji: nowa licencja
 • Brak możliwości odsprzedaży produktu.
 • Produkt podwójnego zastosowania. Wymaga dodatkowych zgód. Dowiedz się więcej.

FortiMail Cloud Gateway (25-100 skrzynek pocztowych) (5 lat)

Brama pocztowa zapewniająca zaawansowaną, wielowarstwową ochronę przed pełnym spektrum zagrożeń przenoszonych przez pocztę e-mail.

FortiMail Cloud to bezpieczna brama pocztowa zapewniająca bardzo wysoki współczynnik przechwytywania, wiele warstw wykrywania złośliwego oprogramowania i wyjątkowo niski współczynnik fałszywych trafień. Pozwala skoncentrować się na swojej działalności, polegając na ekspertach ds. bezpieczeństwa, którzy zarządzają tym kluczowym elementem bezpieczeństwa infrastruktury. Usługa FortiMail Cloud — Gateway zapewnia klientom ochronę poczty e-mail opartą na chmurze, korzystając z lokalnych lub hostowanych wdrożeń poczty e-mail. Usługa działa jako brama przychodząca i wychodząca poczty e-mail klienta i oczyszcza ją ze spamu i złośliwego oprogramowania przed przekazaniem do miejsca docelowego.

Specyfikacja

Managed Service (infrastructure):
99.999% Service Availability:
99.7% Spam Detection Rate:
Advanced Multi-Layer Malware Detection:
Inbound and Outbound Filtering:
Integration with Customer LDAP:
Secure Message Delivery (TLS):
Message Tracking:
Virus Outbreak Service:
Reporting:
Content Disarm and Reconstruction:
URL Click Protection:
Impersonation Analysis:
Cloud Sandboxing:
Identity-Based Encryption (IBE):
Real-time Scanning of Microsoft 365 Mailboxes:
Scheduled Scanning of Microsoft 365 Mailboxes:
Post-delivery Clawback of Newly Discovered Email Threats:

Do pobrania

FortiMail Cloud Gateway pełna specyfikacja
FortiMail Cloud Gateway pełna specyfikacja.pdf

Podwójne zastosowanie

Produkty i technologie Fortinet należą do towarów podwójnego zastosowania, co za tym idzie:

 1. Informujemy, iż obrót towarami lub technologiami firmy Fortinet podlega specjalnej kontroli zgodnie z Ustawą z dnia 29 listopada. 2000 roku" o obrocie z zagranicą towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa państwa, a także dla utrzymania międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa." (tekst jednolity: Dz. U. 2013, poz. 194),
 2. Towary i technologie Fortinet służące do ochrony informacji (zgodnie z załącznikiem nr 1 do Rozporządzenia Rady (WE) nr428/2009 część 2 kategorii 5 zmienione przez rozporządzenie PE i Rady (UE) Nr 1969/2016) służą do ochrony danych w sieci komputerowej i nie mogą być wykorzystywane do przetwarzania i przesyłania informacji niejawnych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 roku o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182 z 2010 r.),
 3. Pouczamy nabywcę towaru lub technologii Fortinet w znaczeniu art. 21c ust. 3 ww. ustawy o obowiązku poinformowania organu monitorującego w wypadku każdej zmiany danych dotyczących ww. towaru lub technologii, w tym danych zawartych w zamówieniu ww. towaru lub technologii, zgodnie z dyspozycją art. 21c ww. ustawy.
 4. Po zakupie towaru lub technologii Fortinet może nastąpić konieczność uzupełnienia dokumentacji dotyczącej produktów podwójnego zastosowania, w postaci wypełniania formularza, który przesyłany jest do państwowych służ bezpieczeństwa.
Produkt dostępny
za szt. 511,67 zł 629,36 zł
/
Kod aktywacyjny wysyłany na email
Oferujemy ponadto:
Kilkaset produktów do ochrony sieci
Wdrożenia systemów
Posprzedażowe wsparcie techniczne

Zapytaj o ten produkt

Tagi produktu

Jesteśmy dla Ciebie

4.8 25 opinii
Zobacz opinie
MK
Marian Kulig
22-03-2023
Firma godna polecenia, profesjonalne podejście do klienta wraz z bardzo dobrą opieką posprzedażową. Kontakt z firmą od roku 2022, po 30 latach pracy jako informatyk polecam współpracę z firmą Arkanet.
AB
Arkadiusz Burda
15-06-2023
Polecam Arkanet w 100% za indywidualne podejście do klienta, bezproblemową obsługę i dyspozycyjność, rzetelność. Obsługa posprzedażna na absolutnie najwyższym poziomie, zawsze w gotowości do pomocy.
AG
Adam Gąsiorowski
01-02-2024
Błyskawiczny kontakt i pełen profesjonalizm. Bezproblemowa współpraca od wielu lat, zawsze z najlepszym oprogramowaniem.
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.