FortiMail Cloud - Server (25-100 skrzynek pocztowych) — 1 rok

Marka: Fortinet
Partner Advanced
 • Kod producenta:
  • FC1-10-FECLD-416-02-12
 • Kod Arkanet:
  • P116
 • Typ produktu: Cyfrowy
 • Branża: ogólna
 • Rodzaj licencji: nowa licencja
 • Brak możliwości odsprzedaży produktu.
 • Produkt podwójnego zastosowania. Wymaga dodatkowych zgód. Dowiedz się więcej.

FortiMail Cloud - Server (25-100 skrzynek pocztowych) (1 rok)

W pełni hostowany serwer poczty e-mail  zapewniający zaawansowaną, wielowarstwową ochronę przed pełnym spektrum zagrożeń przenoszonych przez pocztę e-mail.

FortiMail Cloud — usługa Server zapewnia w pełni hostowany serwer poczty e-mail w połączeniu z ochroną poczty e-mail opartą na chmurze. Usługa zastępuje potrzebę zarządzania i utrzymywania wszystkich lokalnych serwerów poczty e-mail dostarczających usługi poczty e-mail i bezpieczeństwa z chmury FortiMail. Zapewnia bardzo wysoki współczynnik przechwytywania, wiele warstw wykrywania złośliwego oprogramowania i wyjątkowo niski współczynnik fałszywych trafień. Pozwala skoncentrować się na swojej działalności, polegając na ekspertach ds. bezpieczeństwa, którzy zarządzają tym kluczowym elementem bezpieczeństwa infrastruktury. Usługa FortiMail Cloud — Gateway zapewnia klientom ochronę poczty e-mail opartą na chmurze, korzystając z lokalnych lub hostowanych wdrożeń poczty e-mail.

Specyfikacja

Managed Service (infrastructure):
99.999% Service Availability:
99.7% Spam Detection Rate:
Advanced Multi-Layer Malware Detection:
Inbound and Outbound Filtering:
Integration with Customer LDAP:
Secure Message Delivery (TLS):
Message Tracking:
Virus Outbreak Service:
Reporting:
Content Disarm and Reconstruction:
URL Click Protection:
Impersonation Analysis:
Cloud Sandboxing:
Identity-Based Encryption (IBE):
Real-time Scanning of Microsoft 365 Mailboxes:
Scheduled Scanning of Microsoft 365 Mailboxes:
Post-delivery Clawback of Newly Discovered Email Threats:

Do pobrania

FortiMail Cloud Gateway pełna specyfikacja
FortiMail Cloud Gateway pełna specyfikacja.pdf

 

 

Podwójne zastosowanie

Produkty i technologie Fortinet należą do towarów podwójnego zastosowania, co za tym idzie:

 1. Informujemy, iż obrót towarami lub technologiami firmy Fortinet podlega specjalnej kontroli zgodnie z Ustawą z dnia 29 listopada. 2000 roku" o obrocie z zagranicą towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa państwa, a także dla utrzymania międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa." (tekst jednolity: Dz. U. 2013, poz. 194),
 2. Towary i technologie Fortinet służące do ochrony informacji (zgodnie z załącznikiem nr 1 do Rozporządzenia Rady (WE) nr428/2009 część 2 kategorii 5 zmienione przez rozporządzenie PE i Rady (UE) Nr 1969/2016) służą do ochrony danych w sieci komputerowej i nie mogą być wykorzystywane do przetwarzania i przesyłania informacji niejawnych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 roku o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182 z 2010 r.),
 3. Pouczamy nabywcę towaru lub technologii Fortinet w znaczeniu art. 21c ust. 3 ww. ustawy o obowiązku poinformowania organu monitorującego w wypadku każdej zmiany danych dotyczących ww. towaru lub technologii, w tym danych zawartych w zamówieniu ww. towaru lub technologii, zgodnie z dyspozycją art. 21c ww. ustawy.
 4. Po zakupie towaru lub technologii Fortinet może nastąpić konieczność uzupełnienia dokumentacji dotyczącej produktów podwójnego zastosowania, w postaci wypełniania formularza, który przesyłany jest do państwowych służ bezpieczeństwa.
Produkt dostępny
za szt. 143,27 zł 176,22 zł
/
Kod aktywacyjny wysyłany na email
Oferujemy ponadto:
Kilkaset produktów do ochrony sieci
Wdrożenia systemów
Posprzedażowe wsparcie techniczne

Zapytaj o ten produkt

Tagi produktu

Jesteśmy dla Ciebie

4.8 25 opinii
Zobacz opinie
ŁT
Łukasz Tomasik
18-04-2023
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zaangażowanie i chęć pomocy w każdej sprawie. Wsparcie produktowe na poziomie wyższym niż u konkurencji. Współpraca z firmą od kilku lat. Opinia oparta na realnych przypadkach współpracy i pomocy oferowanej posprzedażowo przez inżynierów współpracujących z Arkanet. Polecam!
ŁS
Łukasz Sokołowski
05-02-2024
Bardzo dobry kontakt i przyjazna obsługa. Realizacja zamówień przebiegała jak dotąd szybko i bez problemów. Dziękujemy.
AG
Adam Gąsiorowski
01-02-2024
Błyskawiczny kontakt i pełen profesjonalizm. Bezproblemowa współpraca od wielu lat, zawsze z najlepszym oprogramowaniem.
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.