Ósme z kolei spotkanie technologiczne online odbędzie się 18 września o godzinie 10.00. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele firm Wallix i Dagma (SOC), a my przestawimy rozwiązanie Fortilink, aby uzupełnić ofertę Fortinet i jeszcze szerzej przestawić jej możliwości w ramach wypełniania zapisów dyrektywy. Oczywiście nie zabraknie również dyskusji na temat tego co pozostałe marki mogą w tym zakresie zaoferować. Zapraszamy!
Wydarzenie odbyło się 18.098.2024 r., ale w każdej chwili można je obejrzeć, rejestrując się poniżej.
Podczas pierwszej części wydarzenia będziecie Państwo mogli wysłuchać krótkich prezentacji poszczególnych producentów. W drugiej zaś porozmawiać z ich przedstawicielami oraz naszymi specjalistami na temat dyrektywy, prezentowanych rozwiązań czy sposobach na zwiększenie bezpieczeństwa cybernetycznego w Państwa organizacji.
Poniżej znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące spotkania, a szerzej o NIS2 piszemy w artykule - Europejska Dyrektywa Network and Information Systems.
PLAN WYDARZENIA
Wprowadzenie - Przemysław Leśniak (Arkanet)
"Jak rozwiązania WALLIX mogę odpowiedzieć na wyzwania Dyrektywy NIS2?" - Mateusz Zbroszczyk (Wallix)
"FortiLink jako kontrola dostępu do zasobów sieciowych" - Adam Hulin (FortiLink)
"Fundamenty SOC, które powinieneś znać przed rozpoczęciem rozmów" - Adrian Wróbel (Security Operations Center)
Sesja Q&A
Zapisz się na spotkanie online
Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem, kliknij tutaj!
Możesz przetestować konfigurację obrazu i dzwięku przed spotkaniem automatycznym narzędziem!
PREZENTERZY:
Mateusz Zbroszczyk
Inżynier systemowy specjalizujący się w rozwiązaniach z obszaru cybernetycznego. Od 5 lat związany z Prianto Polska, gdzie odpowiada za wsparcie techniczne rozwiązań typu PAM/IRM/NPM/NSPM/VA. Posiada praktyczne doświadczenie we wdrażaniu systemów bezpieczeństwa w projektach dla największych firm w kraju i za granicą.
Artur Sawicki
Inżynier Wsparcia Sprzedaży WALLIX realizujący projekty głownie w regionie CEE oraz krajach CIS. Wcześniej był związany z grupą Orange Polska, Integrated Solutions, Exatel oraz T-Mobile. Odpowiadał za wsparcie sprzedaży do kluczowych klientów, zarządzanie projektami i rozwój portfolio produktów, w szczególności w modelu usługowym. Ostatnio zajmował się wdrożeniem Security Operations Center, które świadczy usługi dla klientów korporacyjnych w Polsce.
Adam Hulin
W branży IT od ponad dekady. Specjalista ds. Backupu oraz Antywirusów. Człowiek od zadań specjalnych - zaczynał od świadczenia usług outsourcingowych, następnie sam wspierał 40 osobowy zespół w dwóch niezależnych firmach. Obecnie z pasją rozwija swoją widzę związana z takimi produktami jak WithSecure, Eset, Nakivo czy Xopero. Szczęśliwy ojciec dwóch córek. Z zamiłowania majsterkowicz, w social mediach znajdziecie go jako Inżynier Złota Rączka.
Adrian Wróbel
Konsultant w dziedzinie cyberbezpieczeństwa z ponad 10-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w bezpieczeństwie infrastruktury IT i optymalizacji usług Security Operations Center (SOC). Od 2019 roku rozwija te obszary w DAGMA Bezpieczeństwo IT jako Cyber Defence Consultant. Prowadził liczne projekty, w ramach których projektował i wdrażał kompleksowe strategie bezpieczeństwa, chroniąc systemy informatyczne i dane przed zaawansowanymi zagrożeniami cybernetycznymi. Dzięki dogłębnej wiedzy na temat SOC, skutecznie wprowadza i unowocześnia działania zespołów odpowiedzialnych za monitorowanie, analizę i reagowanie na incydenty bezpieczeństwa. Jego doświadczenie obejmuje również audyty bezpieczeństwa, zarządzanie ryzykiem oraz wdrażanie nowoczesnych technologii ochrony danych. Adrian z pasją dzieli się swoją wiedzą na konferencjach branżowych i warsztatach, podnosząc świadomość w zakresie cyberzagrożeń.
O autorze: Marcelina Fusiek
Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.