ARKANET
Autor: Marcelina Fusiek
|
|
Publikacja: 30-06-2023
WithSecure logo

WithSecure w końcu udostępnia Software Updater dla komputerów Mac.

Z przyjemnością możemy poinformować, że narzędzie Software Updater dla komputerów Mac zostało udostępnione przez WithSecure i klienci firmy użytkujący komputery tego typu mogą już z niego korzystać.

Software Updater daje możliwość sprawdzania i aktualizowania na raz wielu aplikacji innych firm do najnowszych wersji. Jednocześnie sprawdza i zapewnia, że wszystkie Twoje urządzenia są wolne od podatnego na ataki oprogramowania, które jest jednym z wektorów ataków wykorzystywanych przez cyberprzestępców do infiltracji sieci. 

 

Aby wszystko działało wystarczy w edytorze profili przeunąć suwak jak poniżej:

Po tym etapie możesz określić, które oprogramowanie chcesz uwzględnić/wyłączyć z wyników skanowania lub automatycznych instalacji:

Dzięki Software Updater w każdej chwili można na uruchomionej aplikacji wymusić zamkniecie oraz anulować instalację aktualizacji:

Ponadto Software Updater może skanować w poszukiwaniu brakującego oprogramowania lub automatycznie instalować aktualizacje, a operacje te można zaplanować automatyczne w sekcji "Task (Zadania)" w profilu:


 

O autorze: Marcelina Fusiek

Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.

Jesteśmy dla Ciebie

Google Rating
5.0 11 opinii
Zobacz opinie
AB
Arkadiusz Burda
15-06-2023
Polecam Arkanet w 100% za indywidualne podejście do klienta, bezproblemową obsługę i dyspozycyjność, rzetelność. Obsługa posprzedażna na absolutnie najwyższym poziomie, zawsze w gotowości do pomocy.
RZ
Robert Zieliński
31-05-2023
Lata współpracy i jak dotąd żadnych problemów. Świetny kontakt, fachowe wsparcie, wszystko na czas, jednym słowem pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem.
MK
Marian Kulig
22-03-2023
Firma godna polecenia, profesjonalne podejście do klienta wraz z bardzo dobrą opieką posprzedażową. Kontakt z firmą od roku 2022, po 30 latach pracy jako informatyk polecam współpracę z firmą Arkanet.
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.