Autor: Marcelina Fusiek
|
|
Publikacja: 30-06-2023
WithSecure logo

WithSecure w końcu udostępnia Software Updater dla komputerów Mac.

Z przyjemnością możemy poinformować, że narzędzie Software Updater dla komputerów Mac zostało udostępnione przez WithSecure i klienci firmy użytkujący komputery tego typu mogą już z niego korzystać.

Software Updater daje możliwość sprawdzania i aktualizowania na raz wielu aplikacji innych firm do najnowszych wersji. Jednocześnie sprawdza i zapewnia, że wszystkie Twoje urządzenia są wolne od podatnego na ataki oprogramowania, które jest jednym z wektorów ataków wykorzystywanych przez cyberprzestępców do infiltracji sieci. 

 

Aby wszystko działało wystarczy w edytorze profili przeunąć suwak jak poniżej:

Po tym etapie możesz określić, które oprogramowanie chcesz uwzględnić/wyłączyć z wyników skanowania lub automatycznych instalacji:

Dzięki Software Updater w każdej chwili można na uruchomionej aplikacji wymusić zamkniecie oraz anulować instalację aktualizacji:

Ponadto Software Updater może skanować w poszukiwaniu brakującego oprogramowania lub automatycznie instalować aktualizacje, a operacje te można zaplanować automatyczne w sekcji "Task (Zadania)" w profilu:


 

O autorze: Marcelina Fusiek

Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.

Jesteśmy dla Ciebie

4.8 25 opinii
Zobacz opinie
DB
Dawid Baczewski
14-04-2023
Współpracuję z Arkanet już kilkanaście lat - zawsze wszystko na czas i w dobrych cenach. Firma zapewnia również wsparcie dla zakupionych produktów.
PK
Powiat Krapkowicki
25-01-2024
Firma z dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do klienta. Współpracujemy z nimi od wielu lat i możemy ją spokojnie polecić. Zawsze dostępni i pomocni z szerokim portfolio produktów i usług.
ŁS
Łukasz Sokołowski
05-02-2024
Bardzo dobry kontakt i przyjazna obsługa. Realizacja zamówień przebiegała jak dotąd szybko i bez problemów. Dziękujemy.
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.
Zadaj pytanie