Autor: Marcelina Fusiek
|
Kategoria: Z życia Arkanet
|
Publikacja: 07-12-2023
biegacz

Piątego listopada po raz 9 odbył się Bieg Dwóch Szybów organizowany przez Stowarzyszenie w Ruchu. Całe przedsięwzięcie odbyło się w Chorzowie, a dystans jaki musieli pokonać uczestnicy wyniósł, tak jak w poprzednich edycjach, 15 km. Po raz drugi Arkanet mógł być częścią tego wydarzenia.

Zeszłoroczny bieg był dla nas debiutem we wsparciu tego przedsięwzięcia. Tym razem wiedzieliśmy już jak do tego podejść, co znacznie ułatwiło nam realizację wspólnych działań wraz z Chorzowskim Stowarzyszeniem Biegaczy Długodystansowych "W Ruchu".

Ponownie możemy się pochwalić się dyplomem oraz medalem jaki otrzymaliśmy w ramach wsparcia biegu. Drugi rok z rzędu, a duma jeszcze większa niż poprzednio.

Działania te oczywiście nie powiodłyby się, gdyby nie nasz firmowy kolega Adam - zapalony biegacz. Dziękujemy Adam oraz CHSBD "W Ruchu", że mogliśmy być częścią 9 edycji biegu tego wydarzenia. Do zobaczenia za rok.

Polecamy przeczytać posumowanie biegu TU.

A poniżej możecie zobaczyć wspaniałe zdjęcie Ostrowski Fotografia z uczestnikami biegu.

O autorze: Marcelina Fusiek

Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.

Jesteśmy dla Ciebie

4.8 25 opinii
Zobacz opinie
DB
Dawid Baczewski
14-04-2023
Współpracuję z Arkanet już kilkanaście lat - zawsze wszystko na czas i w dobrych cenach. Firma zapewnia również wsparcie dla zakupionych produktów.
PK
Powiat Krapkowicki
25-01-2024
Firma z dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do klienta. Współpracujemy z nimi od wielu lat i możemy ją spokojnie polecić. Zawsze dostępni i pomocni z szerokim portfolio produktów i usług.
AB
Arkadiusz Burda
15-06-2023
Polecam Arkanet w 100% za indywidualne podejście do klienta, bezproblemową obsługę i dyspozycyjność, rzetelność. Obsługa posprzedażna na absolutnie najwyższym poziomie, zawsze w gotowości do pomocy.
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.
Zadaj pytanie