ARKANET20 lat
Autor: Marcelina Fusiek
|
Kategoria: Z życia Arkanet
|
Publikacja: 23-03-2023
dyplom

Zdobyliśmy kolejne certyfikaty potwierdzające wiedzę i umiejętności pracowników naszej firmy.

Lubimy chwalić się osiągnieciami naszej załogi, nic z resztą w tym dziwnego bo każdy zdobyty certyfikat, który potwierdza nasze umiejętności to wartość dodana dla Was – naszych klientów.

Chcemy rozwijać się w całości jako firma ale również jako indywidualne jednostki będące jej częścią aby sprostać zmienionym się nieustannie potrzebą rynku cyberobrony.

Tym razem prezentujemy certyfikaty naszych kolegów:

  • Przemka - specjalista sprzedaży produktów NAKIVO
  • Adama - certyfikat DMS Architekt marki Synology
  • Łukasza - certyfikowany inżynier Stormshield z sieci OT

 

O autorze: Marcelina Fusiek

Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.

Jesteśmy dla Ciebie

Google Rating
5.0 10 opinii
Zobacz opinie
GG
Grzegorz Gałązka
01-05-2023
Super współpraca, bezproblemowy kontakt, pomoc od ręki przy rozwiązywaniu problemów. Sprawa do załatwienia w pięć dni - załatwiona w ciągu 24h. REWELACJA!!! Dziękuję za takie podejście…
RZ
Robert Zieliński
31-05-2023
Lata współpracy i jak dotąd żadnych problemów. Świetny kontakt, fachowe wsparcie, wszystko na czas, jednym słowem pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem.
TP
Tomasz Pajzert
27-04-2023
Polecam firmę Arkanet. Współpracujemy już od wielu lat, zawsze profesjonalne podejście, fachowa wiedza, doradztwo. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie.
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.