Autor: Marcelina Fusiek
|
Kategoria: Z życia Arkanet
|
Publikacja: 14-10-2022
Relacja

Tak jak obiecaliśmy, przedstawiamy Wam relację z obchodów 20 lat naszej firmy na rynku polskim. W tym wpisie możecie nieco bliżej przyjrzeć się całemu naszemu zespołowi i zobaczyć jak integrowaliśmy się w trakcie wspólnej zabawy w Punkcie 44 w Katowicach.

Całe świętowanie zaczęliśmy od wspólnej kolacji w niezwykłym miejscu, którym był Browar Mariacki, znajdujący się w samym sercu Katowic na ulicy Mariackiej. Co ważne historycznie browar funkcjonuje tam już od 1906.

Cóż to była za uczta dla podniebienia!
W pamięci szczególnie zostanie nam deser, którym był czekoladowy fondant  - idealnie miękkie ciasto i ciepła czekolada wypływająca z wnętrza. Ponadto mogliśmy przeprowadzić degustację warzonych na miejscu piw w tym pilsa, pszenicznego ananasowego i aipy. Wszyscy zgodnie uznaliśmy to za ciekawe i orzeźwiające doświadczenie :)

Kolejnym etapem obchodów była – rzecz jasna pozytywna -  rywalizacja drużynowa na torach bowlingowych w jednym z najbardziej znanych rozrywkowych punktów Katowic czyli w „Punkcie 44”, gdzie można m.in. pograć w kręgle, bilard, cymbergaja,  a także wrócić do czasów dzieciństwa i skorzystać z salonu gier wideo.

Walka na torach trwała 2 h a zwycięzcą została drużyna, która w tkacie zabawy uzyskała największą ilość punktów ze wszystkich gier, a w jej skład wchodzili: Piotrek, Wiesiek, Tomek oraz Adam. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci pucharów, a cały zespół pamiątkowe medale, które będą przypominać nam wszystkim ile razem osiągnęliśmy przez te 20 lat.

A teraz relacja zdjęciowa:

 

O autorze: Marcelina Fusiek

Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.

Jesteśmy dla Ciebie

4.8 25 opinii
Zobacz opinie
DZ
Daniel Zgliński
24-01-2024
Profesjonalne podejście do klienta i zawsze można liczyć na wsparcie opiekuna. Polecam!
WW
Wienia W
03-10-2023
Współpracuję z firmą Arkanet już kilka ładnych lat i jak na razie nie zamierzam zmieniać na inną firmę - fachowa pomoc i doradztwo, pełen profesjonalizm, szybki kontakt co jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne - polecam.
ŁT
Łukasz Tomasik
18-04-2023
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zaangażowanie i chęć pomocy w każdej sprawie. Wsparcie produktowe na poziomie wyższym niż u konkurencji. Współpraca z firmą od kilku lat. Opinia oparta na realnych przypadkach współpracy i pomocy oferowanej posprzedażowo przez inżynierów współpracujących z Arkanet. Polecam!
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.
Zadaj pytanie