Autor: Marcelina Fusiek
|
Kategoria: Z życia Arkanet
|
Publikacja: 20-10-2022
śląsk

13-14.10 odbył się już 8 Śląski Konwent Infomatyków będący częścią cyklu spotkań integrujących lokalnego środowiska IT i administracji publicznej.

Nasz zespół repreznetowny był przez Adama, Bartka oraz Przemka. Panowie wraz z przedstawicielem Fortinet przezentowali na swoim stanoiwsku możliwości urządzenia FortiGate.

Konwent trwał 2 dni, w trakcie których odbyło się prawie 20 wykładów dedykowanych rozwiązaniom informatycznym w administracji publicznej. Nasz kolega Przemek wraz z Szymonem Polińskim z Fortinet również dzielili się swoją wiedzą z uczestnikami spotkania w trakcie prezentacji „Spójna polityka bezpieczeństwa stacji roboczych w urzędzie i poza nim”.

Wszystkim przybyłym na konwent serdecznie dziękujemy za obecność, spotkania przy stoisku i inspirujące rozmowy.

 

O autorze: Marcelina Fusiek

Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.

Jesteśmy dla Ciebie

4.8 25 opinii
Zobacz opinie
DB
Dawid Baczewski
14-04-2023
Współpracuję z Arkanet już kilkanaście lat - zawsze wszystko na czas i w dobrych cenach. Firma zapewnia również wsparcie dla zakupionych produktów.
DK
Daniel Krawiec
10-04-2023
Współpraca z firmą od ponad 6 lat. Świetna pomoc posprzedażowa kontakt oraz opieka osób pracujących w dziale sprzedaży. Polecam przez ogromne P. Pozdrawiam!
LW
Ludwik Wolski
08-03-2023
Współpracuję z firmą kilka lat, tak na szybko to - konkretnie ,szybko, profesionalnie , na czas, gwarancja, fachowa obsługa zwłaszcza Pan Bartosz Zając - POLECAM !!!
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.
Zadaj pytanie