Autor: Marcelina Fusiek
|
Kategoria: Z życia Arkanet
|
Publikacja: 15-01-2024
szkolenia

Nowy rok, starzy my, czyli intensywny początek roku z Fortinet.

Nowy rok zaczęliśmy z przytupem :)

Cztery szkolenia z Fortinet: FortiMail, FortiClient i 2 częściowe szkolenie Secure Access Service Edge (SASE) zakończone podsumowaniem roku sprzedażowego, które odbyło się w historycznej części Katowic - osiedlu Nikiszowiec, we wspaniałym lokalu Śląska Prohibicja (gorąco polecamy).

Miło było usłyszeć, że ponownie osiągnęliśmy zakładane cele, a przy tym dobrze zjeść   w miłym towarzystwie ekipy naszych opiekunów z Fortinet.

O autorze: Marcelina Fusiek

Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.

Jesteśmy dla Ciebie

4.8 25 opinii
Zobacz opinie
WS
Wojciech Skopiński
23-11-2023
Polecam tą firmę za rzetelność i fachowe podejście do klienta. Indywidualnie potrafią pomóc, doradzić. Na pewno wrócę do nich. 100% polecam!
DB
Dawid Baczewski
14-04-2023
Współpracuję z Arkanet już kilkanaście lat - zawsze wszystko na czas i w dobrych cenach. Firma zapewnia również wsparcie dla zakupionych produktów.
RZ
Robert Zieliński
31-05-2023
Lata współpracy i jak dotąd żadnych problemów. Świetny kontakt, fachowe wsparcie, wszystko na czas, jednym słowem pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem.
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.
Zadaj pytanie