Autor: Marcelina Fusiek
|
Kategoria: Z życia Arkanet
|
Publikacja: 15-01-2024
szkolenia

Nowy rok, starzy my, czyli intensywny początek roku z Fortinet.

Nowy rok zaczęliśmy z przytupem :)

Cztery szkolenia z Fortinet: FortiMail, FortiClient i 2 częściowe szkolenie Secure Access Service Edge (SASE) zakończone podsumowaniem roku sprzedażowego, które odbyło się w historycznej części Katowic - osiedlu Nikiszowiec, we wspaniałym lokalu Śląska Prohibicja (gorąco polecamy).

Miło było usłyszeć, że ponownie osiągnęliśmy zakładane cele , a przy tym dobrze zjeść   w miłym towarzystwie ekipy naszych opiekunów z Fortinet.

O autorze: Marcelina Fusiek

Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.

Jesteśmy dla Ciebie

Google Rating
4.8 25 opinii
Zobacz opinie
AG
Adam Gąsiorowski
01-02-2024
Błyskawiczny kontakt i pełen profesjonalizm. Bezproblemowa współpraca od wielu lat, zawsze z najlepszym oprogramowaniem.
Albeco Łożyska
30-01-2024
Polecamy firmę Arkanet. Dedykowany doradca zawsze rzeczowo odpowiada na każde pytanie i fachowo pomaga w wyborze oprogramowania, które dostosowane jest do naszych potrzeb i oczekiwań. Oferty zawsze otrzymujemy na czas. Współpracujemy z firmą Arkanet od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.
GG
Grzegorz Gałązka
01-05-2023
Super współpraca, bezproblemowy kontakt, pomoc od ręki przy rozwiązywaniu problemów. Sprawa do załatwienia w pięć dni - załatwiona w ciągu 24h. REWELACJA!!! Dziękuję za takie podejście…
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.