Autor: Marcelina Fusiek
|
Kategoria: Z życia Arkanet
|
Publikacja: 29-07-2022
Logo 20 lat

Mówimy, że czas jest pojęciem względnym i zależnie od sytuacji możemy czuć, że płynie wolniej lub szybciej. Codziennie każdy z nas doświadcza względności czasu, czy to stojąc w korku, który akurat pojawił się kiedy jechaliśmy na spotkanie, czy to spędzając wieczór z przyjaciółmi.

Bez względu na to jak odczuwamy bieg czasu jedno jest pewne, ostatecznie mija on nieubłaganie. Ma to oczywiście swoje minusy jak uciekające dni urlopu, ale także plusy, a jednym z nich jest zdobywanie doświadczenia poprzez lata, które mijają. I tak właśniena zdobywaniu doświadczenia minęło 20 lat firmy Arkanet!

Tak dokładnie, niezmiennie od 20 już lat nabieramy doświadczenia w cyberbezpieczeństwie. Codziennie szkoląc się w zmieniających się trendach, zapoznając się z nowymi sposobami jakie podejmują przestępcy aby wykraść dane czy unieruchomić systemy przedsiębiorstw. Robimy to bo wiemy że aby móc wam zapewnić bezpieczeństwo konieczny jest ciągły rozwój i szukanie nowych jeszcze lepszych rozwiązań.

W ramach obchodów 20-sto lecia firmy :

  • Na nowo uruchomiliśmy serwis arkanet.pl, w którym obecnie jesteś, zabraliśmy w nim wszystko co niezbędne od możliwości zakupu produktów, które zapewniają bezpieczeństwo informatyczne Twojej firmie, przez informacje o markach i produktach, po porady i newsy ze świata cyberbezpieczeństwa.
  • Stworzyliśmy serię gadżetów z jubileuszowym logiem.
  • Szykujemy niezwykłą integrację całego zespołu Akranet, aby jeszcze lepiej móc wspólnie wypracowywać dla Was najlepsze rozwiązania bezpieczeństwa Waszych sieci.


Relacją z integracji wkrótce się z Wami podzielimy.

O autorze: Marcelina Fusiek

Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.

Jesteśmy dla Ciebie

4.8 25 opinii
Zobacz opinie
ŁT
Łukasz Tomasik
18-04-2023
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zaangażowanie i chęć pomocy w każdej sprawie. Wsparcie produktowe na poziomie wyższym niż u konkurencji. Współpraca z firmą od kilku lat. Opinia oparta na realnych przypadkach współpracy i pomocy oferowanej posprzedażowo przez inżynierów współpracujących z Arkanet. Polecam!
Albeco Łożyska
30-01-2024
Polecamy firmę Arkanet. Dedykowany doradca zawsze rzeczowo odpowiada na każde pytanie i fachowo pomaga w wyborze oprogramowania, które dostosowane jest do naszych potrzeb i oczekiwań. Oferty zawsze otrzymujemy na czas. Współpracujemy z firmą Arkanet od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.
LW
Ludwik Wolski
08-03-2023
Współpracuję z firmą kilka lat, tak na szybko to - konkretnie ,szybko, profesionalnie , na czas, gwarancja, fachowa obsługa zwłaszcza Pan Bartosz Zając - POLECAM !!!
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.
Zadaj pytanie