ARKANET

iStorage

iStorage jest docenianym na świecie producentem przenośnych urządzeń do przechowywania danych. Firma dostarcza rozwiązania, które zabezpieczają przechowywane na nich dane – szyfrowanie danych oraz uwierzytelnianie za pomocą kodu PIN.

Produkty iStorage są używane przez wojsko, instytucje rządowe oraz międzynarodowe korporacje.

Wśród urządzeń iStorage można znaleźć:

  • pamięci flash USB, 
  • dyski twarde HDD
  • dyski półprzewodnikowe SSD, o pojemności do 16 TB.

iStorage jest pierwszym na świecie i jedynym dostawcą, który uzyskał następujące certyfikaty rządowe dla serii diskAshur PRO2 i diskAshur DT2 uwierzytelnianych kodem PIN, szyfrowanych sprzętowo dysków HDD i SSD: FIPS 140-2 Level 2/3, NCSC CPA, NLNCSA BSPA i NATO Restricted level. Oprócz powyższych certyfikatów, pamięć flash iStorage premium, datAshur PRO posiada również certyfikaty: FIPS 140-2 Level 3, NLNSCA DEP-V i NATO Restricted level.

Zapytaj o produkty tej marki

Producent
Cena
PLN
Okres licencji
Typ produktu
Rodzaj licencji
Ilość urządzeń
Branża

Wyniki wyszukiwania (1365)

1 z 114
<
>
< Poprzednia
1 2 3
114 Następna >

Jesteśmy dla Ciebie

Google Rating
5.0 11 opinii
Zobacz opinie
ŁT
Łukasz Tomasik
18-04-2023
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zaangażowanie i chęć pomocy w każdej sprawie. Wsparcie produktowe na poziomie wyższym niż u konkurencji. Współpraca z firmą od kilku lat. Opinia oparta na realnych przypadkach współpracy i pomocy oferowanej posprzedażowo przez inżynierów współpracujących z Arkanet. Polecam!
MK
Marian Kulig
22-03-2023
Firma godna polecenia, profesjonalne podejście do klienta wraz z bardzo dobrą opieką posprzedażową. Kontakt z firmą od roku 2022, po 30 latach pracy jako informatyk polecam współpracę z firmą Arkanet.
AB
Arkadiusz Burda
15-06-2023
Polecam Arkanet w 100% za indywidualne podejście do klienta, bezproblemową obsługę i dyspozycyjność, rzetelność. Obsługa posprzedażna na absolutnie najwyższym poziomie, zawsze w gotowości do pomocy.
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.