Sophos

Sophos jest światowym liderem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa nowej generacji, chroniącym ponad 500 000 organizacji i miliony konsumentów w ponad 150 krajach przed najbardziej zaawansowanymi cyberzagrożeniami. Oparty na analizie zagrożeń, sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym SophosLabs i SophosAI, Sophos dostarcza szeroką gamę zaawansowanych produktów i usług, które zabezpieczają użytkowników, sieci i punkty końcowe przed oprogramowaniem ransomware, złośliwym oprogramowaniem, exploitami, phishingiem i szeroką gamą innych cyberataków.

Sophos zapewnia pojedynczą zintegrowaną konsolę zarządzania opartą na chmurze, Sophos Central — centralny element ekosystemu adaptacyjnego cyberbezpieczeństwa, który obejmuje scentralizowane jezioro danych, które wykorzystuje bogaty zestaw otwartych interfejsów API dostępnych dla klientów, partnerów, programistów i innych dostawców cyberbezpieczeństwa.

Shophos oferuje następujące produkty zwiększające cyberbezpieczeństwo:

  • Sophos Central Endpoint
  • Sophos Central  Mobile
  • Sophos Email Protection
  • Sophos Wireless 
  • Sophos Intercept X
  • Sophos RED (Remote Ethernet Devices)
  •  Sophos Secure Web Gatewa

Zapytaj o produkty tej marki

Producent
Cena
PLN
Okres licencji
Typ produktu
Rodzaj licencji
Ilość urządzeń
Branża

Wyniki wyszukiwania (1)

1 z 1
<
>

Jesteśmy dla Ciebie

4.8 25 opinii
Zobacz opinie
Albeco Łożyska
30-01-2024
Polecamy firmę Arkanet. Dedykowany doradca zawsze rzeczowo odpowiada na każde pytanie i fachowo pomaga w wyborze oprogramowania, które dostosowane jest do naszych potrzeb i oczekiwań. Oferty zawsze otrzymujemy na czas. Współpracujemy z firmą Arkanet od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.
AB
Arkadiusz Burda
15-06-2023
Polecam Arkanet w 100% za indywidualne podejście do klienta, bezproblemową obsługę i dyspozycyjność, rzetelność. Obsługa posprzedażna na absolutnie najwyższym poziomie, zawsze w gotowości do pomocy.
DZ
Daniel Zgliński
24-01-2024
Profesjonalne podejście do klienta i zawsze można liczyć na wsparcie opiekuna. Polecam!
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.