ARKANET
Autor: Marcelina Fusiek
|
Kategoria: Webinary
|
Publikacja: 24-02-2023
|
Aktualizacja: 29-08-2023
f-secure-withsecure-png.q50q9q50q.54

Już od dłużego czasu informujemy Was o zmianach jakie zachodzą w marce F-secure, a właściwie teraz już WithSecure. Z całą pewnością czeka nas jeszcze szereg nowości, które fińska firma przygotowała i przygotowuje dla klientów, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku cyberbezpieczeństwa, a o wszystkich nowych funkcjach i ulepszeniach, które ostatnio wprowadzili do swoich produktów będzie można posłuchać w trakcie przygotowanych specjalnie dla klientów webinarów.

Podając dalej za WithSecure:

"Świat cyberbezpieczeństwa szybko się zmienia. Z tego powodu stale ulepszamy nasze produkty i usługi. Nadążanie za wszystkimi zmianami w naszych produktach może być trudne, dlatego zapraszamy na nasze webinarium, podczas którego przedstawiamy nowe funkcje i ulepszenia, które ostatnio wprowadziliśmy do naszych produktów.

Dołącz do nas podczas interaktywnej sesji, na której Bartłomiej Stryczek przeprowadzi Cię przez najnowsze aktualizacje i zmiany w produktach korporacyjnych WithSecure."

Dotychczas odbyły się trzy werbinary:

Obecnie szykują się cztery kolejne:

  • 07.09.2023 r.
  • 12.10.2023 r.
  • 16.11.2023 r.
  • 21.12.2023 r.

Na każdy z nich należy zapisać się osobno TUTAJ, rozwijając pasek jak poniżej:

Warto zapoznawać się ze wszystkimi zamianami jakie są wprowadzane i zostały opisane przez producenta aby produkty WithSecure, z których korzystamy działały prawidłowo i aby móc w pełni wykorzystywać ich możliwości.

 

 

 

O autorze: Marcelina Fusiek

Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.

Jesteśmy dla Ciebie

Google Rating
5.0 11 opinii
Zobacz opinie
RZ
Robert Zieliński
31-05-2023
Lata współpracy i jak dotąd żadnych problemów. Świetny kontakt, fachowe wsparcie, wszystko na czas, jednym słowem pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem.
DB
Dawid Baczewski
14-04-2023
Współpracuję z Arkanet już kilkanaście lat - zawsze wszystko na czas i w dobrych cenach. Firma zapewnia również wsparcie dla zakupionych produktów.
WW
Wienia W
03-10-2023
Współpracuję z firmą Arkanet już kilka ładnych lat i jak na razie nie zamierzam zmieniać na inną firmę - fachowa pomoc i doradztwo, pełen profesjonalizm, szybki kontakt co jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne - polecam.
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.