Autor: Marcelina Fusiek
|
Kategoria: Webinary
Data wydarzenia: czwartek, 02 marca 2023
f-secure-withsecure-png.q50q9q50q.54

Już od dłużego czasu informujemy Was o zmianach jakie zachodzą w marce F-secure, a właściwie teraz już WithSecure. Z całą pewnością czeka nas jeszcze szereg nowości, które fińska firma przygotowała i przygotowuje dla klientów, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku cyberbezpieczeństwa, a o wszystkich nowych funkcjach i ulepszeniach, które ostatnio wprowadzili do swoich produktów będzie można posłuchać w trakcie przygotowanych specjalnie dla klientów webinarów.

Podając dalej za WithSecure:

"Świat cyberbezpieczeństwa szybko się zmienia. Z tego powodu stale ulepszamy nasze produkty i usługi. Nadążanie za wszystkimi zmianami w naszych produktach może być trudne, dlatego zapraszamy na nasze webinarium, podczas którego przedstawiamy nowe funkcje i ulepszenia, które ostatnio wprowadziliśmy do naszych produktów.

Dołącz do nas podczas interaktywnej sesji, na której Bartłomiej Stryczek przeprowadzi Cię przez najnowsze aktualizacje i zmiany w produktach korporacyjnych WithSecure."

Dotychczas odbyły się trzy werbinary:

Obecnie szykują się cztery kolejne:

  • 07.09.2023 r.
  • 12.10.2023 r.
  • 16.11.2023 r.
  • 21.12.2023 r.

Na każdy z nich należy zapisać się osobno TUTAJ, rozwijając pasek jak poniżej:

Warto zapoznawać się ze wszystkimi zamianami jakie są wprowadzane i zostały opisane przez producenta aby produkty WithSecure, z których korzystamy działały prawidłowo i aby móc w pełni wykorzystywać ich możliwości.

 

 

 

O autorze: Marcelina Fusiek

Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.

Jesteśmy dla Ciebie

4.8 25 opinii
Zobacz opinie
AG
Adam Gąsiorowski
01-02-2024
Błyskawiczny kontakt i pełen profesjonalizm. Bezproblemowa współpraca od wielu lat, zawsze z najlepszym oprogramowaniem.
MK
Marian Kulig
22-03-2023
Firma godna polecenia, profesjonalne podejście do klienta wraz z bardzo dobrą opieką posprzedażową. Kontakt z firmą od roku 2022, po 30 latach pracy jako informatyk polecam współpracę z firmą Arkanet.
DB
Dawid Baczewski
14-04-2023
Współpracuję z Arkanet już kilkanaście lat - zawsze wszystko na czas i w dobrych cenach. Firma zapewnia również wsparcie dla zakupionych produktów.
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.
Zadaj pytanie