W dniu 28 maja 2024 o godzinie 10.00 zapraszamy na drugie, uzupełniające spotkanie dotyczące projektu Ministerstwo Zdrowia pod tytułem "CyberSzpitale 2024".
Wydarzenie odbyło się 28.05.2024 r., ale w każdej chwili można je obejrzeć, rejestrując się poniżej.
Już od jakiegoś czasu krążą informacje o kolejnej edycji projektu wsparcia finansowego dla podmiotów medycznych w zakresie cyberbezpieczeństwa. Zgodnie z przekazem z Ministerstwa Zdrowia, projekt CyberSzpitale 2024 miał wystartować w kwietniu tego rok. Dalej jednak nie doszło do jego publikacji.
Jednakże w lutym tego roku, w trakcie konferencji prasowej padły, z ust przedstawiciela Ministerstwa Zdrowia, wstępne wytyczne dotyczące tego projektu i właśnie do nich chcemy się odnieść w trakcie tego webinaru.
Webinar będzie się składał z dwóch części: w pierwszej części omówimy zagadnienia dotyczące samego dofinansowania (mamy nadzieję, że do czasu webinaru wyjdzie rozporządzenie, jeśli nie to będziemy opierać się na informacjach obecnie posiadanych), natomiast druga część to przegląd technologii, które można wdrożyć w ramach dofinansowania w oparciu o wytyczne ministerstwa.
PLAN WYDARZENIA
- Część I - dotycząca dofinansowania
- Rekomendacje w zakresie budowy systemów Cyberbezpieczeństwa - na co można przeznaczyć środki?
- Wytyczne projektu (rozpoczęcie, zakończenie, wymagania itp.)
Prowadzą : Bartosz Zając, Tomasz Pieniążek - Arkanet
- Część II - przegląd technologii, które można wdrożyć w ramach dofinansowania
- Segmentacja sieciowa - Maciej Salamoński, Nacview.
- Zarządzanie Dostępami - Łukasz Krysiak, Dagma (Senhasegura).
----------------Dodatkowe technologie uzupełniające---------------------
-
- Pułapki na intruzów, wykrywanie zagrożeń - Paweł Rybczyk, Labyrinth.
- Pułapki na intruzów, wykrywanie zagrożeń - Paweł Rybczyk, Labyrinth.
Zobacz zapis spotkania
PREZENTERZY:
Bartosz Zając
Ze sprzedażą w IT związany od niemal dekady. Product manager w Arkanet odpowiedzialny za marki Xopero oraz Sophos, na co dzień zajmujący się doradztwem w zakresie ochrony sieci firmowych. W wolnych chwilach lubi czytać dobre książki kryminalne i fantasy.
Tomasz Pieniążek
Koordynator ds. sprzedaży w firmie Arkanet, ma prawie 20 lat doświadczenia związanego ze sprzedażą rozwiązań cyberbezpieczeństwa oraz storage. Skupiony na potrzebach swoich klientów, zaangażowany w wiele projektów dla firm z rozmaitych branż. Po pracy rozwija swe zainteresowania dotyczące rynków finansowych oraz nowych technologii.
Maciej Salomoński
Business Development Manager w firmie Skan IT gdzie jest odpowiedzialny między innymi za: współtworzenie i kreowanie pozytywnego wizerunku marki NACVIEW.
Łukasz Krysiak
Junior product manager rozwiązania Senhasegura, DAGMA Bezpieczeństwo IT. Przez 11 lat pracował jako manager zespołów sprzedażowych. Dzięki temu nauczył się rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby klientów. Od dzieciństwa interesował się nowymi technologiami, a od kilku lat pogłębia wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa. W swojej pracy łączy nabyte przez lata doświadczenie z zainteresowaniami.
Paweł Rybczyk
Posiada prawie 20-letnie doświadczenie w obszarze Bezpieczeństwa Informacji/Cyberbezpieczeństwa, w tym doświadczenie w dostarczaniu i wdrażaniu projektów cyberbezpieczeństwa w całej Europie. Jego głównym obszarem zainteresowań jest zarządzanie tożsamością i dostępem, rozwiązania do wykrywania zagrożeń w sieciach firmowych. Od 2016 roku działa głównie na terenie CEE/CIS ściśle współpracując z klientami końcowymi, integratorami, dystrybutorami i usługodawcami.
O autorze: Marcelina Fusiek
Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.