ARKANET
Autor: Marcelina Fusiek
|
Kategoria: Webinary
|
Publikacja: 16-05-2023
|
Aktualizacja: 16-06-2023
WithSecure logo

Wraz z WithSecure zapraszamy 02.06.2023 r. na webinar dotyczący kompleksowej ochrony sieci dostępnej w ramach platformy WithSecure Elements.

Webinar skierowany jest przede wszystkim do tych osób, które do tej pory korzystały z innych rozwiązań do ochrony swojego środowiska.

Podczas spotkania zaprezentowany zostanie każdy z produktów dostępnych w ramach platformy WithSecure Elements. Zapoznać się będzie można z ochroną antymalware, systemem EDR, zarządzaniem podatnościami w organizacji, a także mechanizmami ochrony pakietu Microsoft 365, a to wszystko dostępne i zarządzane z poziomu jednej konsoli WithSecure Elements Security Center.

Poza informacjami dotyczącymi całej platformy zostanie przeprowadzona sesja  demo działającego środowiska. Ponadto przedstawiciele WithSecure opowiedzą o sposobach licencjonowania, a dodatkowo zaplanowana jest sesja Q&A aby móc rozwiać wszystkie wątpliwości co do platformy i odpowiedzieć na nurtujące uczestników pytania. Wszystko to już na początku czerwca, a dokładnie 02.06 o godzinie 12:00.

 

O autorze: Marcelina Fusiek

Specjalista ds. marketingu
Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem. Jej doświadczenie wywodzi się z agencji reklamowej, gdzie poznała dziesiątki branż i pracowała nad wizerunkiem niezliczonej liczby firm. Biegła w wielu obszarach marketingu B2B.

Jesteśmy dla Ciebie

Google Rating
5.0 11 opinii
Zobacz opinie
WW
Wienia W
03-10-2023
Współpracuję z firmą Arkanet już kilka ładnych lat i jak na razie nie zamierzam zmieniać na inną firmę - fachowa pomoc i doradztwo, pełen profesjonalizm, szybki kontakt co jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne - polecam.
AB
Arkadiusz Burda
15-06-2023
Polecam Arkanet w 100% za indywidualne podejście do klienta, bezproblemową obsługę i dyspozycyjność, rzetelność. Obsługa posprzedażna na absolutnie najwyższym poziomie, zawsze w gotowości do pomocy.
LW
Ludwik Wolski
08-03-2023
Współpracuję z firmą kilka lat, tak na szybko to - konkretnie ,szybko, profesionalnie , na czas, gwarancja, fachowa obsługa zwłaszcza Pan Bartosz Zając - POLECAM !!!
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.