Ach! Co to była za wydarzenie…...ponad 100 klientów, 16 przedstawicieli najlepszych produktów do cyberbezpieczeństwa i cały nasz zespół Arkanet. Tak właśnie, w skrócie, możemy opisać Konferencję Cyberbezpieczny AdmiNIStrator, która odbyła się w dniach 14-15.05, w HOTELU STOK**** w Wiśle. A wszystko po to żeby przybliżyć dyrektywę NIS2 i przedstawić narzędzie dzięki, którym będzie można spełnić jej wymagania.
Jesteśmy dla Ciebie

4.9 36 opinii
WW
Wienia W
03-10-2023
Współpracuję z firmą Arkanet już kilka ładnych lat i jak na razie nie zamierzam zmieniać na inną firmę - fachowa pomoc i doradztwo, pełen profesjonalizm, szybki kontakt co jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne - polecam.
AG
Adam Gąsiorowski
01-02-2024
Błyskawiczny kontakt i pełen profesjonalizm. Bezproblemowa współpraca od wielu lat, zawsze z najlepszym oprogramowaniem.
MJ
MOPS Jasło
05-06-2024
Profesjonale podejście do klienta, pomoc techniczna bardzo dobra jak również oferowane produkty. Jestem bardzo zadowolony, Polecam.
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.



