XOPERO

Xopero dostarcza nowoczesne rozwiązania do zabezpieczania danych przed ich utratą, skutkami ataków ransomware, awarii sprzętu i systemów.

Xopero powstało w 2009 roku w Gorzowie Wielkopolskim i początkowo skupiało się głównie na rozwiązaniach cloudowych dla małych i średnich firm, a co za tym idzie jest też prekursorem backupu chmurowego (usługa ta została wprowadzona już w 2011r.). W 2015 rozpoczęło współpracę z firmą QNAP Inc. - jednym z czołowych graczy na rynku NASów. Efektem tej współpracy jest Xopero backup appliance. 

Xopero współpracuje również z firmą ESET w ramach ESET Technology Alliance i jest jedynym rekomendowanym produktem do backupu danych przez tego producenta antywirusów.

Oprogramowanie Xopero daje szeroką gamę funkcjonalności, które pozwolą Ci na dowolną konfigurację polityki backupu, przyspieszą tworzenie kopii zapasowych oraz ograniczą zużycie przestrzeni. 

Zapytaj o produkty tej marki

Producent
Cena
PLN
Okres licencji
Typ produktu
Rodzaj licencji
Ilość urządzeń
Branża

Wyniki wyszukiwania (52)

1 z 5
<
>
< Poprzednia
1 2 3
5 Następna >

Jesteśmy dla Ciebie

4.8 25 opinii
Zobacz opinie
MK
Marian Kulig
22-03-2023
Firma godna polecenia, profesjonalne podejście do klienta wraz z bardzo dobrą opieką posprzedażową. Kontakt z firmą od roku 2022, po 30 latach pracy jako informatyk polecam współpracę z firmą Arkanet.
WS
Wojciech Skopiński
23-11-2023
Polecam tą firmę za rzetelność i fachowe podejście do klienta. Indywidualnie potrafią pomóc, doradzić. Na pewno wrócę do nich. 100% polecam!
Albeco Łożyska
30-01-2024
Polecamy firmę Arkanet. Dedykowany doradca zawsze rzeczowo odpowiada na każde pytanie i fachowo pomaga w wyborze oprogramowania, które dostosowane jest do naszych potrzeb i oczekiwań. Oferty zawsze otrzymujemy na czas. Współpracujemy z firmą Arkanet od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.
Zadaj pytanie