ARKANET20 lat

XOPERO

Xopero dostarcza nowoczesne rozwiązania do zabezpieczania danych przed ich utratą, skutkami ataków ransomware, awarii sprzętu i systemów.

Xopero powstało w 2009 roku w Gorzowie Wielkopolskim i początkowo skupiało się głównie na rozwiązaniach cloudowych dla małych i średnich firm, a co za tym idzie jest też prekursorem backupu chmurowego (usługa ta została wprowadzona już w 2011r.). W 2015 rozpoczęło współpracę z firmą QNAP Inc. - jednym z czołowych graczy na rynku NASów. Efektem tej współpracy jest Xopero backup appliance. 

Xopero współpracuje również z firmą ESET w ramach ESET Technology Alliance i jest jedynym rekomendowanym produktem do backupu danych przez tego producenta antywirusów.

Oprogramowanie Xopero daje szeroką gamę funkcjonalności, które pozwolą Ci na dowolną konfigurację polityki backupu, przyspieszą tworzenie kopii zapasowych oraz ograniczą zużycie przestrzeni. 

Zapytaj o produkty tej marki

Producent
Cena
PLN
Okres licencji
Typ produktu
Rodzaj licencji
Branża
Ilość urządzeń

Wyniki wyszukiwania (52)

1 z 5
<
>
< Poprzednia
1 2 3
5 Następna >

Jesteśmy dla Ciebie

Google Rating
5.0 10 opinii
Zobacz opinie
AB
Arkadiusz Burda
15-06-2023
Polecam Arkanet w 100% za indywidualne podejście do klienta, bezproblemową obsługę i dyspozycyjność, rzetelność. Obsługa posprzedażna na absolutnie najwyższym poziomie, zawsze w gotowości do pomocy.
ŁT
Łukasz Tomasik
18-04-2023
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zaangażowanie i chęć pomocy w każdej sprawie. Wsparcie produktowe na poziomie wyższym niż u konkurencji. Współpraca z firmą od kilku lat. Opinia oparta na realnych przypadkach współpracy i pomocy oferowanej posprzedażowo przez inżynierów współpracujących z Arkanet. Polecam!
GG
Grzegorz Gałązka
01-05-2023
Super współpraca, bezproblemowy kontakt, pomoc od ręki przy rozwiązywaniu problemów. Sprawa do załatwienia w pięć dni - załatwiona w ciągu 24h. REWELACJA!!! Dziękuję za takie podejście…
Halo. Zróbmy coś razem
Zamów rozmowę z konsultantem, oddzwonimy.